"Козацький гарт"


 15 листопада в ЗОШ№1 пройшли міські змагання з «Козацького гарту». Були такі види: комбінована естафета, човниковий біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку у дівчат, а у хлопців перетягування канату. За результатами змагань l - місце виборола ЗОШ№5, ll - ЗОШ№1, III - ЗОШ№6 і IV - ЗОШ№2.Вітаємо ЗОШ №5 яка буде предствляти наше місто на зональних змаганях в м.Пологи.
ФОТО ЗВІТ

______________________________________________________________________________

16 листопада 2017 року на базі ЗОШ №1 відбувся ІІ міський тур з фестивалю "Козацький гарт". У змаганнях прийняли участь команди ЗОШ№1,ЗОШ№2,ЗОШ№5,ЗОШ№6,НВК №11.
Результати:
І - ЗОШ №5
ІІ - ЗОШ №1
ІІІ - ЗОШ №6

Вітаємо переможців змагань!

ПРОТОКОЛ__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

01.02.2017 на базі ЗОШ №1  1-3 ступенів м.Токмак було організовано та проведено міські змагання з Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький гарт".
У фестивалі брали участь 4 навчальних закладів, а саме: ЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №6, ЗОШ №1. До складу команди входили учні 5,6,7,8,10 класів (1 хл. 1дів з паралелі).
Програма фестивалю складалася із таких видів: човниковий біг 4x9; стрибки у довжину з місця; стрибки через скакалку; перетягування каната(хл); естофета.

Підсумки змагань:

1 місце - ЗОШ №5

2 місце - ЗОШ №6, ЗОШ №1

3 місце - ЗОШ № 2


 Команди нагороджено грамотами відділу освіти. Подяка вчителям за підготовку команд.
Комментариев нет:

Отправить комментарий